O mnie

Nazywam się Anna Kubiak

Moją pasją jest zdrowe odżywianie i aktywny tryb życia. Sama kocham gotować i próbować nowych smaków. Chcę Ci pokazać, że zdrowe odżywianie to nie jest wyrok, kolejna dieta i nie udane próby. To jest zmiana na całe Twoje życie. Zmiana na lepsze!

Udowadniam swoją pracą, że dieta nie musi być nudna, droga i niesmaczna. Nie dzielę produktów na dozwolone i zakazane! Według mnie najważniejszy jest umiar i zdrowy rozsądek!

Moim celem jest pokazać Ci, że:

  • Możesz cieszyć się jedzeniem
  • Nie musisz rezygnować ze spotkań towarzyskich, uroczystości rodzinnych, wakacji czy wyjazdów
  • Możesz jeść to co lubisz bez wyrzeczeń
  • Zdrowe odżywianie jest smaczne i tanie
  • Możesz poprawić jakość swojego życia

Dlaczego warto mi zaufać?

Jestem dyplomowanym dietetykiem klinicznym oraz magistrem psychodietetyki. Poza studiami korzystam również z różnych kursów, chociażby z zakresu żywienia w sporcie. Ciągle się szkolę i jestem na bieżąco ze zmieniającą się wiedzą dotyczącą żywienia. Sama uczę dzieci dobrych wyborów żywieniowych podczas warsztatów dietetycznych.

Od zawsze interesowałam się tematem odżywiania. Na początku robiłam to źle, ponieważ nie miałam odpowiedniej wiedzy, jaką posiadam teraz. Wiem jak to wygląda od drugiej strony i dzięki temu łatwiej jest mi się wczuć w Twoją sytuację.

Internet i telewizja są kopalnią wiedzy, ale niestety nie zawsze rzetelnej.

Błądzenie na oślep, próbowanie na własną rękę wyjść z otyłości czy nadwagi, najczęściej prowadzi do efektów jo-jo, do zaburzeń odżywiania, niedoborów pokarmowych i wielu chorób jakie za sobą niosą takie eksperymenty. Dlatego tak ważne jest aby oddać się w dobre ręce!

Nie bagatelizuj tak ważnych spraw jakim jest prawidłowe odżywianie. Może się to wydawać proste, lecz większość ludzi niestety odżywia się bardzo niedoborowo.

Dla mnie żywienie to podstawa i właśnie to staram się Tobie przekazać. Prawidłowo zbilansowaną dietą możesz wyjść z niejednej jednostki chorobowej. Nie musisz się truć lekami i łykać milion suplementów, aby być zdrowym.

Ja ze swojej strony proponuje pomoc. Chętnie wspieram swoich podopiecznych w ich celach.

Jadłospisy przeze mnie komponowane są tworzone indywidualnie pod każdą osobę. Uwzględniam w nich chociażby Twoje ulubione produkty. Wszystko jest dostosowane do twoich potrzeb i czasu jaki posiadasz na przygotowanie posiłków.

Co mnie wyróżnia?

Podchodzę do każdego pacjenta indywidualnie. Każdy jadłospis tworzę na podstawie szczegółowego dzienniczka żywieniowego i wywiadu, również bazuje na informacjach, które mi przekazujesz w trakcie współpracy.

Działam mobilnie oraz online. Możesz się umówić na konsultację ze mną bez wychodzenia z domu!

Wspieram w tych dobrych jak i tych gorszych momentach.

Jesteśmy w stałym kontakcie.

Nie dzielę żywności na dozwoloną i zakazaną – dla mnie najważniejszy jest umiar i zdrowy rozsądek.

Ilość posiłków zależy od Ciebie i Twojego organizmu.